Wszystko o potencji

8204-6715-ico-wu.jpg

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który na ogół jest przyjemnością, czasami może być dla mężczyzny bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, viagra typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć środkami tradycyjnymi, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są też domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych parę chorób może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o metodach pozbycia się ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez bakterie, to zaczynasz cierpieć na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większa część zakażeń układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tania levitra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeśli wypijasz zbyt mało płynów, albo jeśli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego albo kamienie nerkowe również wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.

Comments are Closed